Kolor roku 2020

0
431

Pokoloruj dom w nowej dekadzie. Oto prognozy branżowe dotyczące koloru roku 2020.
Stajemy się coraz bardziej odważni w doborze kolorów, które wybieramy w domu, w kuchni, łazience i na ścianach. W ostatnich latach obserwujemy rosnącą tendencję do używania kolorów, a rok 2020 nie będzie wyjątkiem. Teraz powinieneś dokonywać jeszcze bardziej odważnych wyborów, zarówno pod względem ilości obrazów na ścianach, jak i samego koloru ścian.

Głęboki niebieski kolor

Przez długi czas kładziono nacisk na spokój i dobre samopoczucie. Jednak nie chcemy już tylko spokoju i dobrobytu dla siebie, ale także dla ziemi, morza i otaczającego nas powietrza.
To piękny niebieski kolor, który ma symbolizować to wszystko: niebo i morze, zarówno dlatego, że istnieją elementy, które dają nam spokój, ale jednocześnie elementy, które nas niepokoją, jak i które chcielibyśmy mieć w przyszłości.
To głęboki, wyraźny niebieski kolor, który idealnie pasuje do domu. Kolor jest wybierany na podstawie trwającego trendu, w którym niebieskie kolory weszły do domu i trend ten utrzyma się w 2020 roku. Jednak ten odcień zacznie być także wykorzystywany w nowy sposób.

Przyciemniony pastelowo-zielony kolor

W coraz bardziej gorączkowym i cyfrowym świecie istnieje silna tęsknota za człowiekiem i pozytywnym wpływem, jaki on ma na dbanie o siebie i innych. 2020 jest początkiem nowej dekady — z szansami na nowy początek. Zainspirowani zmiennym pięknem wschodzącego nieba, eksperci od kolorów wybrali miękki i stonowany zielono-szary kolor.
Badania trendów pokazują, że ludzie chcą wykazywać więcej myśli, bawić się, szukać sensu i być kreatywni. Te pragnienia stanowią podstawę tegorocznego koloru.

Neo Mint — świeży i futurystyczny pastelowo-zielony kolor
Neo-Mint to świeży odcień, który łączy naukę i technologię z naturą. Ma przyszłość, harmonizując się z kolorystyką natury. Neo-Mint jest jednym z najbardziej znaczących kolorów tego roku.

artdecoprojekt.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here