Co podarować na 18 urodziny?

Gdy już wiadomo, że będzie się działo, czyli co kupić na 18. urodziny

Prezenty na 18. urodziny mogą być całkiem duże – mogą też być zupełnie symboliczne, podobnie zresztą jak ich obchody. To prawda, że osiemnastka jest jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem w życiu każdego człowieka, ale nigdzie nie jest powiedziane, że musi być świętowana huczną imprezą do białego rana, po której mało kto cokolwiek pamięta. Są inne sposoby – i na świętowanie, i na prezenty.

Jeżeli nie chcesz organizować wielkiej imprezy w nocnym klubie, nic nie szkodzi. Jeżeli wolisz np. kilkuosobowy wyjazd za miasto, to świetny pomysł. Podobnie jak wiele innych. Warto spędzić 18. urodziny tak, jak samemu ma się na to ochotę – a nie tak, jak oczekują tego znajomi czy rodzina. Oni już mieli lub będą mieli swoje święta i wtedy niech podejmują decyzje za siebie.

To samo dotyczy prezentów. Nie zawsze można sobie pozwolić na duży wydatek. Nie zawsze też w ogóle jest to pod jakimkolwiek względem wskazane. Na pewno jednak warto postawić na taki upominek, który będzie czymś się wyróżniał. W przypadku upominków na osiemnastkę, niech będzie to prezent personalizowany – ozdobiony specjalnie na tę okazję przygotowanymi napisami.

Prezent personalizowany na osiemnastkę

Już dawno można było pomyśleć, że kartki okolicznościowe odeszły już – skądinąd słusznie – do przeszłości. Prawie nikt już nie wysyła kartek pocztą, a jeśli nawet, to nie liczy, że poczta dostarczy je na czas… Niektóre rzeczy się zmieniają, inne wcale. Ale przecież dobra kartka wcale nie musi być wysłana pocztą. Może równie dobrze – a nawet lepiej, bo… na czas – zostać wręczona osobiście.

Przykładem niech będzie kartka XXL na 18. urodziny DOWÓD OSOBISTY. To znakomity upominek dla każdego wchodzącego w dorosłość. Dla każdego, kto już nie może doczekać się swojego upragnionego dokumentu. Na kartce w rozmiarze XXL znajdzie się wystarczająco miejsca nie tylko na podpisy wszystkich znajomych, ale nawet na to, by każdy z nich – jeśli tylko ma na to ochotę – wypisał własne życzenia.

Kartka to oczywiście tylko jedna z wielu propozycji – sprawdzi się doskonale jako prezent na 18. urodziny od znajomych. A co od rodziców?

Może plakat ze zdjęciami PREZENT DLA 18-LATKA? To wspaniały sposób na to, aby zrobić kompilację zdjęć z poszczególnych etapów dorastania dziecka. Czas mija bardzo szybko, z czego rodzice najczęściej zdają sobie sprawę właśnie przy okazji osiemnastki ich jeszcze nie tak dawno temu małej przecież pociechy. Warto dać temu wyraz właśnie na personalizowanym plakacie, który będzie nie tylko znakomitą dekoracją, ale i fantastyczną pamiątką!

Plakat ze zdjęciami PREZENT DLA 18 LATKA

Jeżeli więc zbliżają się osiemnaste urodziny, warto przede wszystkim podejść do nich po swojemu. Nie przejmować się tym, co mówią inni. Nie zwracać przesadnej uwagi na różnego rodzaju zwyczaje, tradycje i inne rzeczy, które wypada bądź nie. Dzień spędzony tak, jak się lubi – choćby miało to być coś najbardziej zwyczajnego i pozornie nudnego – będzie cieszył o wiele bardziej!

A po personalizowane prezenty na 18. urodziny zawsze warto zajrzeć na Crazyshop.pl!

Redakcja PKWSA