Czy koparka Yanmar nada się do zadań specjalnych?

W pracy o różnym charakterze nieocenioną pomoc niosą specjalistyczne, profesjonalne urządzenia, jakimi są koparki. To one umożliwiają wykonywanie wielu czynności, których nie udałoby się wykonać pracą ludzkich rąk. Znajdują powszechne zastosowanie w wielu przedsiębiorstwach czy pracach budowlanych. By jednak praca była wydajna oraz komfortowa dla operatów, warto stawiać na sprzęt najwyższej jakości. Midi koparka Yanmar sv100 to urządzenie do zadań specjalnych, które zachwyca precyzją swojej pracy oraz długoletnią bezawaryjnością. Przyjrzyjmy się jej z bliska. Zaczynamy!

Charakterystyka koparki Yanmar sv100

Koparka Yanmar sv100 jest modelem gąsienicowym. Przy jej użyciu możemy wykonywać pracę z wieloma przyssawkami- model łączy w sobie kompaktową budowę z doskonałą siłą. Co bardzo ważne, w koparce Yanmar’owskiej sv100 odnajdziemy innowacyjny system VICTAS, który jest patentem wymyślonym przez markę. W praktyce oznacza on zwiększoną stabilność maszyny, redukcję ścieralności gąsienic oraz jazdę pozbawioną wibracji- wszystko dzięki asymetrycznie ułożonym gąsienicom. Masa operacyjna koparki wynosi 10 ton.

 

Na szczególną uwagę zasługuje także układ hydrauliczny VIPPS. Jego technologia polega na gromadzeniu przepływu oddzielnych pomp. Takie rozwiązanie pozwala na zwiększenie szybkości pracy koparki, jak również płynną i niezwykle precyzyjną pracę nawet podczas jej jazdy.

 

W celu ochrony środowiska, koparka Yanmar sv100 wyposażona została w przyjazny silnik 4TNV98CT, w którym wtrysk paliwa sterowany jest elektronicznie. Dodatkowo koparka posiada funkcję automatycznego zmniejszania obrotów, tzw. Auto-Idle, co redukuje zużycie paliwa, dając silnikowi możliwość powrotu do biegu jałowego w sytuacji, gdy dźwignia pozostaje bez użycia przez 4 sekundy. Kolejnym atutem prezentowanego modelu jest tryb Eco-Mode, który kontroluje prędkość obrotową silnika.

Stworzona dla wygody i komfortu pracy

Yanmar sv100 wyposażona została w niezwykle nowoczesną, przestronną i komfortową kabinę. Klimatyzowane wnętrze pozwala na maksymalny komfort pracy nawet podczas upalnych temperatur. Co więcej, spora przestrzeń w kabinie zapewnia swobodę ruchu. Wspominany model koparki został także wyposażony w fotel pneumatyczny. Dzięki niemu każdy operator może ustawić dla siebie komfortową pozycję pracy, bez względu na swój wzrost oraz ogólną aparycję.

 

Szukasz idealnej koparki, która zachwyci Cię jakością i wydajnością swojej pracy? Z Yanmar’em sv100 każde zadanie będzie czystą przyjemnością. Przekonaj się o tym osobiście.

 

Redakcja PKWSA