Czym są stopnie śrubowe?

Stopnie śrubowe to niewielkie elementy, które są sercem każdej sprężarki śrubowej. Mają one wpływ na efektywne działanie całego urządzenia. Okazuje się, że producenci cały czas poszerzają ofertę, dając nam wiele możliwości. Dobrać warto wysoką jakość i niezawodne użytkowanie. Jeśli nie wiemy, jakie rozwiązanie będzie najlepsze, skorzystajmy z pomocy sprzedawcy w sklepie online. Czym są stopnie śrubowe? Gdzie dokonać zakupu? O czym warto wiedzieć? Co oferują producenci?

Stopnie śrubowe

Na uznanie zasługują stopnie śrubowe ASU, które mają zoptymalizowany profil wirników. Są zaprojektowane przez specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Nie bez znaczenia jest doświadczenie ekspertów i wiedza z zakresu techniki sprężonego powietrza. Nowoczesne zaplecze techniczne pozwoliło stworzyć niezawodne stopnie śrubowe. Polska firma Airpol dołączyła do grona producentów stopni śrubowych. Możemy liczyć na precyzję wykonania, wysoką jakość i trwałość stopni śrubowych. W ofercie znajdziemy szeroką gamę zastosowań – od sprężarek z silnikiem 7,5 kW, aż do 110 kW. Postawmy na markowe wyroby, które doskonale spełnią nasze oczekiwania. Ogromnym atutem jest to, że stopnie śrubowe zakupimy z łatwością w internetowym sklepie. Sprawnie złożymy zamówienie bez wychodzenia z firmy lub z domu.

Wysoka jakość stopni śrubowych

Pamiętajmy o tym, że stopnie śrubowe Asu są gwarancją bardzo dobrej jakości wykonania. Co jeszcze warto wziąć pod uwagę? Te produkty cechują się:

  • Szerokim zastosowaniem – odbiorca może skorzystać z montażu na kołnierzu lub stopach.
  • Wysoką wydajnością – oryginalny profil stopni śrubowych zapewnia wysoką szczelność zazębienia.
  • Długim okresem użytkowania – co ciekawe, pierwsza regeneracja łożysk odbywa się dopiero do upływie 20 tys./30 tys. godzin pracy. Produkty są przeznaczone do pracy w trybie ciągłym. 
  • Niezawodnością i trwałością – trwała konstrukcja wpływa na komfort odbiorcy. Można cieszyć się długą żywotnością stopnia śrubowego.
  • Niskim natężeniem drgań i dźwięki – kanał wylotowy zapewnia świetną charakterystykę przepływu. Płynne i efektywne przetaczanie jest bardzo ważne. 
  • Łatwością obsługi – odbiorca korzysta z prostych czynności obsługowych.
  • Niskim zużyciem energii – kanał wylotowy ma za zadanie minimalizować spadki ciśnienia. 

Jak widać, stopnie śrubowe Asu mają liczne zalety. Producent doskonale wie, jak spełnić oczekiwania klientów. W odpowiedzi na potrzeby rynku, powstał niezawodne stopnie śrubowe o licznych właściwościach. Są one doceniane na rynku.

Redakcja PKWSA