Jak dołączyć do programu CAT REMAN?

CAT REMAN to rewolucyjny program przedstawiony przez potentata branży produkcyjnej silników i agregatów prądotwórczych – amerykańskiego Caterpillar. Dołączenie do niego gwarantuje osiągnięcie wymiernych oszczędności, związanych w pierwszej kolejności z niższą ceną zakupu silnik i części morskich. Nie są one jednak fabrycznie nowe, a doprowadzone przez fabrykę Caterpillar do stanu „jak nowe”, przy zachowaniu wszelkich parametrów i charakterystyki, a także objęciu takich komponentów standardową gwarancją producenta. Klient musi jedynie zwrócić zużyty silnik lub jego element, a następnie wyrazić chęć zakupu komponentu odnowionego. Dołączenie do programu CAT REMAN gwarantuje dodatkowo pełną opiekę serwisową i przeglądy przeprowadzane przez specjalistów z wykorzystaniem oryginalnych części. Za pośrednictwem programu inwestor może więc włączyć się do ogólnoświatowego trendu polegającego na zmniejszaniu emisji gazów cieplarnianych. Więcej urządzeń odnowionych to mniej sprzętu nowego, który musiał zostać wyprodukowany. Każda strona transakcji będzie zadowolona.

CAT REMAN – co to oznacza w praktyce?

Pierwszym krokiem dołączenia do programu CAT REMAN jest odesłanie do fabryki silnika morskiego lub jego zużytego komponentu. Producent doskonale rozumie, że urządzenie w tym czasie musi zostać wyłączone z użytkowania, co niejednokrotnie generuje poważne straty, dlatego w ramach programu inwestor ma możliwość zakupu urządzenia, które już zostało odnowione za 30, do 60% wartości komponentu fabrycznie nowego. W tym czasie producent podejmuje wszelkie kroki mające na celu doprowadzenie zużytego elementu do stanu „jak nowy” i ponowne wpuszczenie go w obieg, nadając nowe „życie”. Program CAT REMAN to wyjście naprzeciw globalnemu oczekiwaniu na neutralność energetyczną. Jest to bowiem zdecydowane ograniczenie produkcji fabrycznie nowych podzespołów, co w konsekwencji daje obniżenie poziomu emisji gazów cieplarnianych do atmosfery. Przedsiębiorcy oczywiście także biorą to pod uwagę, jednak dla nich największą korzyścią są oszczędności związane z niższą ceną zakupu części REMAN. By zachęcić do korzystania z oferty producent nałożył na komponenty CAT REMAN pełną obsługę serwisowo-gwarancyjną. Oznacza to opiekę nad odnowionymi częściami zupełnie w ten sam sposób, jakby sprawa dotyczyła komponentów fabrycznie nowych. Zarówno w kwestii czasu gwarancji, jak i obsługi wykwalifikowanych serwisantów, pracujących w trybie 24/7, a więc niemal cały czas.

Jak dołączyć do programu?

Dołączenie do programu jest proste. Wystarczy skontaktować się z przedstawicielstwem Enerii, która jest wyłącznym dystrybutorem urządzeń Caterpillar w Polsce. Konsultanci przeprowadzą zainteresowanego przez cały proces, a klientowi pozostanie już tylko odesłanie sprzętu do fabryki, a następnie oczekiwanie na przysłanie i montaż nowego silnika morskiego, lub jego komponentu. Dodatkowym atutem oferty jest to, że urządzenia w procesie odnowy otrzymują także aktualizację oprogramowania do najnowszej wersji.

Materiał zewnętrzny

Redakcja PKWSA