Metraż mieszkania to nie problem

Ceny na rynku nieruchomości są wysokie. Dlatego większość osób nie jest usatysfakcjonowania metrażem mieszkania. Często mamy problem ze zmieszczeniem w mieszkaniu wszystkich potrzebnych sprzętów. Jest jednak sposób by poradzić sobie z małym metrażem mieszkania, a są nim szafy na wymiar.

Dopasowane meble

Możemy zamówić meble odpowiadające dokładnie wymiarom naszego mieszkania, w tym odpowiednio wysokie. Dzięki szafom na wymiar możemy optymalnie wykorzystać przestrzeń w naszym mieszkaniu, wykorzystując każdy jego metr kwadratowy. Nie cierpi na tym za to znacząco przestrzeń do życia. Mając do dyspozycji nawet mały metraż mieszkania, a zamawiając szafy na wymiar nie będziemy mieli najmniejszego problemu ze zmieszczeniem wszystkich naszych rzeczy i sprzętów.

Dowolny plan

Układ półek w szafie na wymiar możemy rozplanować dowolnie, dowolnie też możemy wybrać ilość i lokalizacje szuflad, a także ich pojemność. Duża dowolność jest też w wyborze kolorów takich mebli. Mogą być drewniane, a na drzwi możemy dołożyć na przykład lustra. Wszystko wedle woli i zasobności portfela.

360architekci.pl

Redakcja PKWSA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *