Sezon na integrację – gdzie najlepiej ją zorganizować?

Relacje między pracownikami mają swoje przełożenie na jakość oferowanych przez firmę produktów albo usług. Jednym ze sposobów wzmocnienia więzi między członkami zespołu jest integracja, mogąca przyjąć formę wyjazdu lub spotkania. Warto wiedzieć, gdzie zorganizować tego typu wydarzenie.

Restauracja

W przypadku firm, działających w dużych miastach, integracja ma zazwyczaj formę wyjazdu plenerowego, gdzie zmęczeni aglomeracją pracownicy mogą zrelaksować się, czerpiąc z uroków natury. Jeśli jednak plany biznesowe przedsiębiorstwa nie pozwalają na organizację kilkudniowego wypoczynku, warto zdecydować się na wybór restauracji otoczonej ogrodem lub położonej niedaleko lasu. Świetnym kontrapunktem dla takiego otoczenia będzie lokal z nowoczesnym wystrojem. Takie zestawienie zapewni stałą energię w czasie całego wydarzenia  integracyjnego. Chcąc zorganizować spotkanie firmowe w Warszawie warto mieć na uwadze fakt, że wiele restauracji, ma w swojej ofercie aranżację takich spotkań. Tego typu restauracje są zazwyczaj otoczone są one zielonymi terenami, a ich nowoczesność przejawia się nie tylko w wystroju, ale również oryginalnych atrakcjach. Kolejną zaletą tych miejsc jest profesjonalna obsługa. Nie trzeba zatem martwić się, iż pracownicy będą znudzeni całym wyjazdem. Wśród atrakcji oferowanych przez restauracje warto wskazać: grill, pokazy barmańskie, kasyno, ognisko oraz przedstawienie magika. Lokale te dostosowane są zarówno do dużych imprez, jak i niewielkich wydarzeń. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie NaSkrajnej.pl.

Paintball laserowy

Jeśli pracownicy firmy mają za sobą wyjątkowo trudny okres, pełen wyzwań, warto zdecydować się na zaplanowanie rozrywki, dzięki której mogliby oni rozładować stres i napięcia. Przykładem takiej atrakcji jest laser tag – zespołowy sport, przypominający paintball. W aktywności tej odpowiednik fizycznej broni stanowi kodowany sygnał świetlny nadawany i odbierany przez elementy gry, np. urządzenia peryferyjne. Laser tag jest całkowicie bezpieczną zabawą, a w trakcie jej trwania nie trzeba nosić ochronnych masek. Grę można zaaranżować w dużych, jak i małych przestrzeniach.

Spotkanie połączone z rozrywką stanowi świetny sposób na integracją. Nie trzeba przy tym dużo środków finansowych, by zapewnić swoim pracownikom świetną zabawę.

Redakcja PKWSA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *