Renowacja parkietu — jak obniżyć koszty usługi, wynajmując cykliniarkę?

Cyklinowanie parkietu jest niezwykle ważne, jeśli chcesz, by dobrze prezentował się przez długie lata. Aby jednak szlifowanie drewna było skuteczne i nie uszkodziło parkietu, potrzebny jest profesjonalny sprzęt. Najczęściej jest on bardzo kosztowny i jego zakup przez prywatne osoby wydaje się nieopłacalny. Z tego powodu warto zdecydować się na wynajem cykliniarek. Taką opcję oferuje nasza wypożyczalnia Renta.

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem cykliniarki?

Cyklinowanie parkietu przeprowadza się zazwyczaj raz na kilka lub nawet kilkanaście lat. Gdy podłoga zaczyna się niszczyć lub planowany jest remont, wiele osób rozpoczyna poszukiwania cykliniarki. Modele, które dostępne są w sklepach w korzystnych cenach, bardzo często są niskiej jakości i mogą nie sprawdzić się w praktyce. Ceny profesjonalnych urządzeń są z kolei dosyć wysokie, więc zakup takiego sprzętu zazwyczaj się nie opłaca, ponieważ znacznie zwiększyłby on koszty renowacji parkietu. Wypożyczenie cykliniarki wydaje się więc najrozsądniejszym wyborem. Zamiast kupować sprzęt, z którego ponownie skorzystasz dopiero przy kolejnej renowacji parkietu, zapłacisz wyłącznie za wypożyczenie go. Nie będziesz również czekać kilku dni lub tygodni na dostawę sprzętu od producenta. Unikniesz dodatkowo wysokich kosztów dostawy ciężkiego i nieporęcznego urządzenia oraz problemów z jego późniejszym przechowywaniem.

Jaki sprzęt oferuje nasza wypożyczalnia cykliniarek?

Nasza wypożyczalnia cykliniarek Renta oferuje wyłącznie najwyższej jakości sprzęt. W katalogu prezentujemy urządzenia pochodzące od renomowanych producentów, które niezawodnie wykonują swoją pracę. Każdy sprzęt regularnie serwisujemy i kontrolujemy jego stan, aby zapewnić Ci maksymalną wydajność. Do naszej bazy trafiają szlifierki, które sprawdzą się w różnych okolicznościach i najlepiej dopasują się do potrzeb klientów. Dostępne są u nas na przykład cykliniarki Janser Leopard, przeznaczone do małych i średnich powierzchni. Sprawdzą się doskonale podczas renowacji parkietu w domu lub w niewielkim lokalu. Przygotowaliśmy również model Janser Puma, który pozwoli Ci dotrzeć do bardzo trudnych miejsc – parkietu pod kaloryferem czy schodów. Wypożyczalnia szlifierki do drewna Renta pomoże Ci znaleźć również inne niezbędne akcesoria podczas renowacji podłogi. Dzięki temu nie musisz szukać ich w innych miejscach i utrudniać sobie organizacji remontu.

wynajem cykliniarki

Wypożyczenie cykliniarki krok po kroku

Wynajem maszyny do cyklinowania w naszej firmie jest bardzo prosty. Cały sprzęt, którym dysponujemy, jest przedstawiony w naszym katalogu. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje, na temat tego, ile kosztuje wypożyczenie cykliniarki oraz jakimi parametrami charakteryzuje się konkretna maszyna. Dzięki temu możesz samodzielnie sprawdzić, które urządzenie będzie dla Ciebie najlepsze. Jeśli masz jednak wątpliwości, nasza wypożyczalnia cykliniarek do parkietu zapewnia również profesjonalne doradztwo. Możesz skontaktować się z nami osobiście w najbliższym oddziale, telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail. Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Gdy zdecydujesz się już na wynajęcie cykliniarki, wystarczy, że podasz nam adres i termin dostarczenia sprzętu, a my zajmiemy się resztą. Koszt wypożyczenia cykliniarki jest naliczany za liczbę dni, w których maszyna będzie się u Ciebie znajdować. Jest on różny w zależności od tego, na jakie urządzenie się zdecydujesz i wynosi około 70-130 złotych za dobę.

Wynajem cykliniarek w Renta

Wypożyczenie maszyny do cyklinowania jest tylko jedną z wielu opcji, do których mają dostęp nasi klienci. Firma Renta działa już od 2016 roku. Wtedy pojawiła się na rynku fińskim, a już po dwóch latach uruchomiła oddziały w Szwecji i Norwegii. Od 2019 roku również w Polsce możesz skorzystać z naszych usług. Oferujemy nie tylko wynajem cykliniarek, ale również wielu innych maszyn akcesoriów budowlanych, sprzętu remontowego czy akcesoriów ogrodowych. Dzięki nam każdy inwestor, firma budowlana czy osoba prywatna mogą zminimalizować koszty i wypożyczyć profesjonalne maszyny, zamiast je kupować. Znacznie zmniejsza to koszty planowanych prac i ułatwia ich logistykę.

Wynajem cykliniarki to świetny pomysł!

Jeżeli planujesz renowację parkietu, nie musisz decydować się na zakup nowego sprzętu. Wypożyczalnia szlifierek do drewna oferuje Ci dostęp do najwyższej jakości cykliniarek renomowanych producentów. W ten sposób możesz znacznie zmniejszyć koszty planowanego remontu i zaoszczędzić sporo czasu. Nasza wypożyczalnia maszyn do cyklinowania Renta pomoże Ci również w wyborze najlepszego sprzętu do Twojej podłogi. Sprawdź, co mamy Ci do zaoferowania i odwiedź naszą stronę internetową. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje oraz katalog dostępnych produktów.

Redakcja PKWSA