Serwis Apple – jakie usługi proponuje klientom?

Czasami zdarza się tak, że zakupiony iPhone odmawia posłuszeństwa. W takiej sytuacji trzeba pomyśleć o jego profesjonalnej naprawie. Odpowiednim wyborem będzie serwis Apple, w którym pracują wykwalifikowani specjaliści. W takim serwisie można skorzystać z wielu różnych usług, doprowadzając swoje urządzenie do stanu prawidłowego funkcjonowania. Tym samym oszczędza się pieniądze na zakupie nowego sprzętu.

Przede wszystkim wymiana wyświetlacza

W serwisie Apple można sobie pozwolić m.in. na wymianę wyświetlacza. Pęknięty ekran nie należy do zbyt przyjemnych doświadczeń, ponieważ przeszkadza w komfortowym korzystaniu z urządzenia. Wymiana wyświetlacza w iPhone przebiegnie na bardzo wysokim poziomie, a specjaliści skorzystają jedynie z oryginalnych części, tak aby klient miał pewność, że po przeprowadzonej naprawie sprzęt będzie działał tak, jak należy. 

Uszkodzony wyświetlacz może być sporym utrudnieniem zwłaszcza w pracy czy też podczas przeglądania stron internetowych. Do tego typu usterek dochodzi m.in. w wyniku nieprawidłowego korzystania z iPhone’a, ale też na skutek jego upadku z dużej wysokości.

W razie potrzeby wymiana przycisku HOME

Nie da się ukryć, że przycisk HOME w urządzeniu typu iPhone jest wręcz niezbędny. W momencie, gdy przestaje działać korzystanie z telefonu jest znacznie utrudnione, a czasami nawet niemożliwe. To bardzo problematyczne np. wtedy, gdy telefonu używa się do pracy, nauki czy też po prostu relaksu. 

W takim przypadku nie pozostaje nic innego, jak profesjonalna wymiana przycisku HOME. W serwisie Apple zajmą się tym doświadczeni fachowcy, więc można mieć pewność, że po otrzymaniu swojego telefonu, wszystko wróci do normy. Czas wykonania usługi jest stosunkowo krótki (sprzęt jest też dokładnie testowany), a co istotniejsze klienci otrzymują długą gwarancję (do 12 miesięcy).

Serwis iPhone – jak to wygląda w praktyce?

Serwis iPhone działa na bardzo prostej zasadzie, a klienci mogą skorzystać z wielu różnych usług (w zależności od zaistniałych usterek oraz własnych potrzeb). Naprawiane są przeróżne modele telefonów marki Apple, a doskonałą informacją dla wymagających klientów jest to, że mogą skorzystać z naprawy:

  • w punkcie stacjonarnym,
  • w formie wysyłkowej (znacznie wygodniejsza propozycja).

Serwis zatrudnia w swoich szeregach wyłącznie doświadczonych i znających się na rzeczy specjalistów/techników, mających do dyspozycji oryginalne części zamienne. Niektóre naprawy są realizowane nawet w kilkadziesiąt minut (te najdrobniejsze i najpilniejsze), a na naprawiony sprzęt otrzymuje się gwarancję. 

Redakcja PKWSA