SKIB-MED – materace przeciwodleżynowe, wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne

Urządzenia medyczne wychodzą naprzeciw potrzeb osoby chorej, opiekuna czy też personelu medycznego. Zapewniają one maksymalny komfort osobom zmagającym się z różnego rodzaju schorzeniami. Służą zdrowiu, wspomagają organizm względem niedogodności związanymi z ograniczeniem ruchu. Co więcej, odpowiednio użytkowane i dostosowane do zapotrzebowań pacjenta akcesoria, nie tylko poprawią jakość życia, ale i skrócą czas rekonwalescencji.

Sklep medyczny SKIB-MED zawiera w swej ofercie nowoczesne rozwiązania rehabilitacyjne i medyczne. Pełni pasji, wykwalifikowani pracownicy, zapewnią nie tylko pełną obsługę, ale i darmową konsultację. Profesjonalizm, możliwość wypożyczenia sprzętu i gwarancja najwyższej jakości produktów, to atuty internetowego sklepu medycznego SKIB-MED. Zapoznaj się z ofertą, w której znajdziesz najwyższej klasy produkty medyczne tj. materace przeciwodleżynowe, wózki inwalidzkie, ortezy oraz łóżka rehabilitacyjne. Wejdź na Skib-med.pl i zapoznaj się z szerokim asortymentem firmy.

Materace przeciwodleżynowe SKIB–MED – najwyższa jakość i wygoda

Podłoża zapobiegające odleżynom stworzone są z myślą o pacjentach unieruchomionych, mających problemy ze zmianą pozycji. Zakup materaca jest również wskazany dla osób cierpiących z powodu urazów kręgosłupa, pacjentów geriatrycznych czy przewlekle chorych, z zaburzoną swobodą poruszania się. Ich główną funkcją jest zapobieganie stałemu naciskowi, na partie ciała narażonego na powstanie ran, tj.: okolica kości ogonowej, potylica, pięty czy łopatki. Materace najwyższej generacji, dostępne w profesjonalnym sklepie medycznym SKIB-MED, działają m.in. przy zastosowaniu techniki zmiennociśnieniowej. Firma dysponuje m.in. materacami bąbelkowymi, rurowymi, czy też piankowymi. Specyficzna budowa i innowacyjny mechanizm materaca to udogodnienie zarówno dla pacjenta, jak i opiekuna.

SKIB-MED daje możliwość wypożyczenia sprzętu oraz wspiera klientów w uzyskaniu refundacji NFZ, czy dofinansowania PCPD. Wejdź na SKIB-MED.pl, skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i zyskaj gwarancję jakości akcesoriów medycznych.

Wózki inwalidzkie SKIB-MED – dostosowane do Twoich potrzeb

Wózki inwalidzkie dostosowane do potrzeb chorego, to podstawa poprawy jakości życia, zdobycia pewności siebie, a przede wszystkim samodzielności. Obecnie na rynku, obok klasycznych modeli ręcznych w ofercie znajdują się m.in. wózki elektryczne, aktywne oraz dziecięce. Dobór odpowiedniego wózka inwalidzkiego jest mocno uzależniony od stopnia niepełnosprawności chorego, jego wieku oraz terenu, po którym się porusza. Decydując się na zakup tak indywidualnego sprzętu medycznego, warto wspomóc się opinią i doświadczeniem profesjonalisty. W tym celu skonsultuj się z przedstawicielem firmy SKIB-MED, który za priorytet stawia sobie zadowolenie klienta. Sklep umożliwia wypożyczenie sprzętu, który jest każdorazowo sprawdzany i serwisowany przez specjalistów tak, aby zapewnić pełen komfort i maksimum bezpieczeństwa użytkownikowi.

Artykuł sponsorowany

Redakcja PKWSA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.